RC3216F3922CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC3216F3922CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC3216F3922CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES SMD 39.2K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RC3216F3922CS.pdf2.RC3216F3922CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC3216F3922CS
Številka dela RC3216F3922CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES SMD 39.2K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3385534 pcs Podatkovni list 1.RC3216F3922CS.pdf2.RC3216F3922CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RC Odpornost 39.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1276-5766-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 39.2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film