RC3225F100CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC3225F100CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC3225F100CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 10 OHM 1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: 1.RC3225F100CS.pdf2.RC3225F100CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC3225F100CS
Številka dela RC3225F100CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 10 OHM 1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1984579 pcs Podatkovni list 1.RC3225F100CS.pdf2.RC3225F100CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.55mm)
Serija RC Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film