RC5025F1473CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC5025F1473CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC5025F1473CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 147K OHM 1% 2/3W 2010
Podatkovni listi: 1.RC5025F1473CS.pdf2.RC5025F1473CS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RC5025F1473CS
Številka dela RC5025F1473CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 147K OHM 1% 2/3W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 846062 pcs Podatkovni list 1.RC5025F1473CS.pdf2.RC5025F1473CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija RC Odpornost 147 kOhms
Moč (Watts) 0.667W, 2/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 147 kOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film