RC6432F124CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RC6432F124CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RC6432F124CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 120K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.RC6432F124CS.pdf2.RC6432F124CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RC6432F124CS
Številka dela RC6432F124CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 120K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 671496 pcs Podatkovni list 1.RC6432F124CS.pdf2.RC6432F124CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija RC Odpornost 120 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 120 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film