RCS1005F64R9CS
pregled izdelka
Številka dela: RCS1005F64R9CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 64.9 OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: 1.RCS1005F64R9CS.pdf2.RCS1005F64R9CS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS1005F64R9CS
Številka dela RCS1005F64R9CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 64.9 OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9214783 pcs Podatkovni list 1.RCS1005F64R9CS.pdf2.RCS1005F64R9CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RCS Odpornost 64.9 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 64.9 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film