RCS1608F8664CS
pregled izdelka
Številka dela: RCS1608F8664CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 8.66M OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RCS1608F8664CS.pdf2.RCS1608F8664CS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS1608F8664CS
Številka dela RCS1608F8664CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 8.66M OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5580235 pcs Podatkovni list 1.RCS1608F8664CS.pdf2.RCS1608F8664CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RCS Odpornost 8.66 MOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 8.66 MOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film