RCS1608F9R09CS
pregled izdelka
Številka dela: RCS1608F9R09CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 9.09 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: 1.RCS1608F9R09CS.pdf2.RCS1608F9R09CS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS1608F9R09CS
Številka dela RCS1608F9R09CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 9.09 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6673447 pcs Podatkovni list 1.RCS1608F9R09CS.pdf2.RCS1608F9R09CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RCS Odpornost 9.09 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 9.09 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film