RCS3216F5231CS
pregled izdelka
Številka dela: RCS3216F5231CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 5.23K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: 1.RCS3216F5231CS.pdf2.RCS3216F5231CS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCS3216F5231CS
Številka dela RCS3216F5231CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 5.23K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4605997 pcs Podatkovni list 1.RCS3216F5231CS.pdf2.RCS3216F5231CS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RCS Odpornost 5.23 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 5.23 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film