RF062PJ272CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RF062PJ272CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RF062PJ272CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0
Podatkovni listi: 1.RF062PJ272CS.pdf2.RF062PJ272CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RF062PJ272CS
Številka dela RF062PJ272CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3251708 pcs Podatkovni list 1.RF062PJ272CS.pdf2.RF062PJ272CS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serija RF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 2.7k
Moč na element 31.25mW Paket / primer 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 2
Število zatičev 4 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
natančen opis 2.7k Ohm ±5% 31.25mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated