RF064PJ511CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RF064PJ511CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RF064PJ511CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0
Podatkovni listi: 1.RF064PJ511CS.pdf2.RF064PJ511CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RF064PJ511CS
Številka dela RF064PJ511CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2494519 pcs Podatkovni list 1.RF064PJ511CS.pdf2.RF064PJ511CS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Serija RF Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 510
Moč na element 31.25mW Paket / primer 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm)
natančen opis 510 Ohm ±5% 31.25mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated