RUT3216JR130CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RUT3216JR130CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RUT3216JR130CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 0.13 OHM 5% 1/3W 1206
Podatkovni listi: 1.RUT3216JR130CS.pdf2.RUT3216JR130CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RUT3216JR130CS
Številka dela RUT3216JR130CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 0.13 OHM 5% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2886497 pcs Podatkovni list 1.RUT3216JR130CS.pdf2.RUT3216JR130CS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RUT Odpornost 130 mOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 130 mOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film