RUT3225JR430CS
Samsung Electro-Mechanics America, Inc.Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
RUT3225JR430CS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RUT3225JR430CS
Proizvajalec / znamka: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis izdelka RES 0.43 OHM 5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.RUT3225JR430CS.pdf2.RUT3225JR430CS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RUT3225JR430CS
Številka dela RUT3225JR430CS Proizvajalec Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Opis RES 0.43 OHM 5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2378511 pcs Podatkovni list 1.RUT3225JR430CS.pdf2.RUT3225JR430CS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.55mm)
Serija RUT Odpornost 430 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.66mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 430 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film