SI-B8T11125001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SI-B8T11125001
Proizvajalec / znamka: Samsung Semiconductor
Opis izdelka LED MOD 4000K 1440LM 80CRI
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SI-B8T11125001
Številka dela SI-B8T11125001 Proizvajalec Samsung Semiconductor
Opis LED MOD 4000K 1440LM 80CRI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4967 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 15.3V
Kotni kot 145° Tip LED Module
Temperatura - preskus 35°C Velikost / dimenzija 259.00mm L x 250.00mm W
Serija LAM-SQ30B Pakiranje Box
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 134 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 6.70mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 1440 lm (Typ) Lastnosti With Connector
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LAM-SQ30B White, Neutral Rectangle Tok - preskus 700mA
Tok - maks 900mA Konfiguracija Rectangle