SI-B8U17256001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SI-B8U17256001
Proizvajalec / znamka: Samsung Semiconductor
Opis izdelka LED MODULE LTM562CG3
Podatkovni listi: SI-B8U17256001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SI-B8U17256001
Številka dela SI-B8U17256001 Proizvajalec Samsung Semiconductor
Opis LED MODULE LTM562CG3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17074 pcs Podatkovni list SI-B8U17256001.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 24V
Kotni kot 115° Tip LED Module
Temperatura - preskus - Velikost / dimenzija 560.00mm L x 18.00mm W
Serija LT-M562C Gen3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 153 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 5.80mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 2575 lm Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LT-M562C Gen3 White, Warm Linear Light Strip Tok - preskus 700mA
Tok - maks 1.08A Konfiguracija Linear Light Strip