SI-B8U341550WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SI-B8U341550WW
Proizvajalec / znamka: Samsung Semiconductor
Opis izdelka LED MOD 3500K 4370LM 80CRI
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SI-B8U341550WW
Številka dela SI-B8U341550WW Proizvajalec Samsung Semiconductor
Opis LED MOD 3500K 4370LM 80CRI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5057 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 24.7V
Kotni kot 115° Tip LED Module
Temperatura - preskus 60°C Velikost / dimenzija 550.00mm L x 18.00mm W
Serija LT-F552A Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 131 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 5.20mm