SPHWHAHDNK28YZU3D2
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPHWHAHDNK28YZU3D2
Proizvajalec / znamka: Samsung Semiconductor
Opis izdelka LED COB D 3500K SQUARE
Podatkovni listi: SPHWHAHDNK28YZU3D2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPHWHAHDNK28YZU3D2
Številka dela SPHWHAHDNK28YZU3D2 Proizvajalec Samsung Semiconductor
Opis LED COB D 3500K SQUARE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13433 pcs Podatkovni list SPHWHAHDNK28YZU3D2.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 34.6V
Kotni kot 115° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 28.00mm L x 28.00mm W
Serija COB D Gen2 Pakiranje Tray
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 110 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 22.00mm Diameter Tip objektiva Flat
Višina 1.50mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 4113 lm (Typ)
Tok - preskus 1.08A Tok - maks 2.76A