ASP-134606-01
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
ASP-134606-01 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASP-134606-01
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN HDR 160POS SMD VITA 57.1
Podatkovni listi: ASP-134606-01.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASP-134606-01
Številka dela ASP-134606-01 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN HDR 160POS SMD VITA 57.1 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8165 pcs Podatkovni list ASP-134606-01.pdf
Serija ASP Višina tona 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Strip Druga imena MC-LPC-8.5
SAM8733
Število vrstic 4 Število pozicij 160
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.181" (4.60mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 160 Position Connector Array, Male Pins Surface Mount Gold