BCS-115-L-S-HE-011
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BCS-115-L-S-HE-011 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS-115-L-S-HE-011
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Podatkovni listi: 1.BCS-115-L-S-HE-011.pdf2.BCS-115-L-S-HE-011.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-115-L-S-HE-011
Številka dela BCS-115-L-S-HE-011 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis BOX CONNECTOR SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29736 pcs Podatkovni list 1.BCS-115-L-S-HE-011.pdf2.BCS-115-L-S-HE-011.pdf
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij 14
Število pozicij 15 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.110" (2.79mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 15 Position Receptacle Connector Through Hole, Right Angle
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -