BCS-120-FM-S-DE-BE
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS-120-FM-S-DE-BE
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Podatkovni listi: 1.BCS-120-FM-S-DE-BE.pdf2.BCS-120-FM-S-DE-BE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-120-FM-S-DE-BE
Številka dela BCS-120-FM-S-DE-BE Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis BOX CONNECTOR SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28410 pcs Podatkovni list 1.BCS-120-FM-S-DE-BE.pdf2.BCS-120-FM-S-DE-BE.pdf
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.290" (7.37mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Through Hole
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -