BCS-120-L-D-DE-007
pregled izdelka
Številka dela: BCS-120-L-D-DE-007
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Podatkovni listi: 1.BCS-120-L-D-DE-007.pdf2.BCS-120-L-D-DE-007.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-120-L-D-DE-007
Številka dela BCS-120-L-D-DE-007 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis BOX CONNECTOR SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16310 pcs Podatkovni list 1.BCS-120-L-D-DE-007.pdf2.BCS-120-L-D-DE-007.pdf
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij 39
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.290" (7.37mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Through Hole
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -