BCS-120-L-S-DE
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS-120-L-S-DE
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Podatkovni listi: 1.BCS-120-L-S-DE.pdf2.BCS-120-L-S-DE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-120-L-S-DE
Številka dela BCS-120-L-S-DE Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis BOX CONNECTOR SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30363 pcs Podatkovni list 1.BCS-120-L-S-DE.pdf2.BCS-120-L-S-DE.pdf
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 20 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.290" (7.37mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Through Hole
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.120" (3.05mm) Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 10.0µin (0.25µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Bottom or Top Entry
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BCS-120-L-S-DE-004
BCS-120-L-S-DE-004
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Na zalogi: 24919 pcs
Prenesi: BCS-120-L-S-DE-004.pdf
RFQ
BCS-120-L-D-TE-038
BCS-120-L-D-TE-038
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 17131 pcs
Prenesi: BCS-120-L-D-TE-038.pdf
RFQ
BCS-120-L-D-TE-037
BCS-120-L-D-TE-037
Prenesi: BCS-120-L-D-TE-037.pdf
BCS-120-L-S-DE-005
BCS-120-L-S-DE-005
Prenesi: BCS-120-L-S-DE-005.pdf
BCS-120-L-D-TE-040
BCS-120-L-D-TE-040
Prenesi: BCS-120-L-D-TE-040.pdf
BCS-120-L-D-TE-036
BCS-120-L-D-TE-036
Prenesi: BCS-120-L-D-TE-036.pdf
BCS-120-L-S-DE-006
BCS-120-L-S-DE-006
Prenesi: BCS-120-L-S-DE-006.pdf
BCS-120-L-D-TE-035
BCS-120-L-D-TE-035
Prenesi: BCS-120-L-D-TE-035.pdf
BCS-120-L-D-TE-039
BCS-120-L-D-TE-039
Prenesi: BCS-120-L-D-TE-039.pdf
BCS-120-L-S-DE-002
BCS-120-L-S-DE-002
Prenesi: BCS-120-L-S-DE-002.pdf
BCS-120-L-S-DE-001
BCS-120-L-S-DE-001
Prenesi: BCS-120-L-S-DE-001.pdf
BCS-120-L-S-DE-003
BCS-120-L-S-DE-003
Prenesi: BCS-120-L-S-DE-003.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika