BCS-125-L-D-HE
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BCS-125-L-D-HE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS-125-L-D-HE
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 50POS .100" DUAL HORZ
Podatkovni listi: 1.BCS-125-L-D-HE.pdf2.BCS-125-L-D-HE.pdf3.BCS-125-L-D-HE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-125-L-D-HE
Številka dela BCS-125-L-D-HE Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN RCPT 50POS .100" DUAL HORZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena SAM1006-25
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 50
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.210" (5.33mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.125" (3.18mm) Stik s fino debelino - post -