BCS-128-L-D-PE-014
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BCS-128-L-D-PE-014 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS-128-L-D-PE-014
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Podatkovni listi: 1.BCS-128-L-D-PE-014.pdf2.BCS-128-L-D-PE-014.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-128-L-D-PE-014
Številka dela BCS-128-L-D-PE-014 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis BOX CONNECTOR SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13949 pcs Podatkovni list 1.BCS-128-L-D-PE-014.pdf2.BCS-128-L-D-PE-014.pdf
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Višina izolacije 0.290" (7.37mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 56 Position Receptacle, Pass Through Connector Through Hole
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.128" (3.25mm) Stik s fino debelino - post -