BCS-134-L-S-TE-034
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BCS-134-L-S-TE-034 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCS-134-L-S-TE-034
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka BOX CONNECTOR SOCKET STRIP
Podatkovni listi: 1.BCS-134-L-S-TE-034.pdf2.BCS-134-L-S-TE-034.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BCS-134-L-S-TE-034
Številka dela BCS-134-L-S-TE-034 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis BOX CONNECTOR SOCKET STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16313 pcs Podatkovni list 1.BCS-134-L-S-TE-034.pdf2.BCS-134-L-S-TE-034.pdf
Voltage Rating 475VAC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija Tiger Claw™ BCS
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij 33
Število pozicij 34 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.290" (7.37mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 34 Position Receptacle Connector Through Hole
Trenutna ocena 4.6A per Contact Vrsta kontakta Female Socket
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post 0.122" (3.10mm) Stik s fino debelino - post -