BKT-165-01-LM-V
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BKT-165-01-LM-V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BKT-165-01-LM-V
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka 1MM SURFACE MOUNT STRIP
Podatkovni listi: 1.BKT-165-01-LM-V.pdf2.BKT-165-01-LM-V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BKT-165-01-LM-V
Številka dela BKT-165-01-LM-V Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis 1MM SURFACE MOUNT STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10118 pcs Podatkovni list 1.BKT-165-01-LM-V.pdf2.BKT-165-01-LM-V.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Unshrouded
Serija BKT Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm) Pakiranje Tube
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 65 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 4.14mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.064" (1.63mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 65 position 0.039" (1.00mm)
Trenutna ocena 2.8A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Phosphor Bronze
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.065" (1.65mm)