BSE-080-01-F-D-LC-FL
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSE-080-01-F-D-LC-FL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSE-080-01-F-D-LC-FL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSE-080-01-F-D-LC-FL
Številka dela BSE-080-01-F-D-LC-FL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13758 pcs Podatkovni list
Serija BSE Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Število vrstic 2
Število pozicij 160 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 5mm, 8mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.128" (3.25mm)
Lastnosti Board Lock, Friction Lock natančen opis 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold