BSH-050-01-F-D-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSH-050-01-F-D-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSH-050-01-F-D-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .5MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi: 1.BSH-050-01-F-D-TR.pdf2.BSH-050-01-F-D-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSH-050-01-F-D-TR
Številka dela BSH-050-01-F-D-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .5MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20270 pcs Podatkovni list 1.BSH-050-01-F-D-TR.pdf2.BSH-050-01-F-D-TR.pdf
Serija BSH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 100 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 5mm
Višina nad ploščo 0.128" (3.25mm) Lastnosti -
natančen opis 100 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.00µin (0.076µm)