BTE-040-01-L-D-A-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-040-01-L-D-A-K-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTE-040-01-L-D-A-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi: 1.BTE-040-01-L-D-A-K-TR.pdf2.BTE-040-01-L-D-A-K-TR.pdf3.BTE-040-01-L-D-A-K-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
425 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTE-040-01-L-D-A-K-TR
Številka dela BTE-040-01-L-D-A-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija BTE Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 80 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 5.03mm
Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Header, Outer Shroud Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BTE-040-01-L-D-K
BTE-040-01-L-D-K
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Opis: .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Na zalogi: 15132 pcs
Prenesi: BTE-040-01-L-D-K.pdf
RFQ
BTE-040-01-H-D-A-TR
BTE-040-01-H-D-A-TR
Proizvajalci: Samtec, Inc.
Na zalogi: 11992 pcs
Prenesi: BTE-040-01-H-D-A-TR.pdf
RFQ
BTE-040-01-L-D-A
BTE-040-01-L-D-A
Opis: CONN HEADER 40POS .031" SMT GLD