BTE-080-01-F-D-A-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-01-F-D-A-K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTE-080-01-F-D-A-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi: 1.BTE-080-01-F-D-A-K.pdf2.BTE-080-01-F-D-A-K.pdf3.BTE-080-01-F-D-A-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTE-080-01-F-D-A-K
Številka dela BTE-080-01-F-D-A-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija BTE Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 160 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 5.03mm
Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.00µin (0.076µm)