BTE-080-04-L-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-04-L-D-A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTE-080-04-L-D-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Podatkovni listi: 1.BTE-080-04-L-D-A.pdf2.BTE-080-04-L-D-A.pdf3.BTE-080-04-L-D-A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTE-080-04-L-D-A
Številka dela BTE-080-04-L-D-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija BTE Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 160 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 16.1mm
Višina nad ploščo 0.601" (15.27mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)