BTH-090-01-L-D-A-K-TR
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTH-090-01-L-D-A-K-TR
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka CONN TERM.ADDY 90POS DROW SMT
Podatkovni listi: 1.BTH-090-01-L-D-A-K-TR.pdf2.BTH-090-01-L-D-A-K-TR.pdf3.BTH-090-01-L-D-A-K-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
425 pcs
850 pcs
1275 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTH-090-01-L-D-A-K-TR
Številka dela BTH-090-01-L-D-A-K-TR Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis CONN TERM.ADDY 90POS DROW SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija BTH Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena BTH-090-01-L-D-A-K-TR-ND
Q4823066
SAM14924TR
Število vrstic 2 Število pozicij 180
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.168" (4.27mm)
Lastnosti Board Guide, Pick and Place natančen opis 180 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold