BTS-025-01-H-D-A
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BTS-025-01-H-D-A
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BTS-025-01-H-D-A
Številka dela BTS-025-01-H-D-A Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .635MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11123 pcs Podatkovni list
Serija BTS Višina tona 0.025" (0.64mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 50 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights 5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.160" (4.06mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold