CLP-127-02-F-D-A-K
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
CLP-127-02-F-D-A-K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLP-127-02-F-D-A-K
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .050" X .050
Podatkovni listi: 1.CLP-127-02-F-D-A-K.pdf2.CLP-127-02-F-D-A-K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLP-127-02-F-D-A-K
Številka dela CLP-127-02-F-D-A-K Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .050" X .050 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18207 pcs Podatkovni list 1.CLP-127-02-F-D-A-K.pdf2.CLP-127-02-F-D-A-K.pdf
Voltage Rating 240VAC, 330VDC Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija CLP
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 54 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Višina izolacije 0.084" (2.14mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Pick and Place
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 54 Position Receptacle Connector Surface Mount
Trenutna ocena 3.3A per Contact Vrsta kontakta Female Socket