DW-01-19-F-D-995
pregled izdelka
Številka dela: DW-01-19-F-D-995
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-01-19-F-D-995.pdf2.DW-01-19-F-D-995.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-01-19-F-D-995
Številka dela DW-01-19-F-D-995 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181235 pcs Podatkovni list 1.DW-01-19-F-D-995.pdf2.DW-01-19-F-D-995.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona -
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 2 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.995" (25.273mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.225" (5.715mm)
Dolžina - celoten Pin 1.330" (33.782mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 2 Position Header Spacer Connector Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)