DW-02-08-G-D-326
pregled izdelka
Številka dela: DW-02-08-G-D-326
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-02-08-G-D-326.pdf2.DW-02-08-G-D-326.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-02-08-G-D-326
Številka dela DW-02-08-G-D-326 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106010 pcs Podatkovni list 1.DW-02-08-G-D-326.pdf2.DW-02-08-G-D-326.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 4 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.326" (8.280mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.094" (2.388mm)
Dolžina - celoten Pin 0.530" (13.462mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 4 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)