DW-02-14-G-D-1030
pregled izdelka
Številka dela: DW-02-14-G-D-1030
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-02-14-G-D-1030.pdf2.DW-02-14-G-D-1030.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-02-14-G-D-1030
Številka dela DW-02-14-G-D-1030 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85868 pcs Podatkovni list 1.DW-02-14-G-D-1030.pdf2.DW-02-14-G-D-1030.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 4 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.030" (26.162mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.290" (7.366mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 4 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)