DW-03-14-F-S-200-002
pregled izdelka
Številka dela: DW-03-14-F-S-200-002
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-03-14-F-S-200-002.pdf2.DW-03-14-F-S-200-002.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-03-14-F-S-200-002
Številka dela DW-03-14-F-S-200-002 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90506 pcs Podatkovni list 1.DW-03-14-F-S-200-002.pdf2.DW-03-14-F-S-200-002.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 3 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 1.120" (28.448mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 3 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)