DW-03-14-G-D-1140
pregled izdelka
Številka dela: DW-03-14-G-D-1140
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-03-14-G-D-1140.pdf2.DW-03-14-G-D-1140.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-03-14-G-D-1140
Številka dela DW-03-14-G-D-1140 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103421 pcs Podatkovni list 1.DW-03-14-G-D-1140.pdf2.DW-03-14-G-D-1140.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.140" (28.956mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.180" (4.572mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)