DW-04-09-F-D-400-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-04-09-F-D-400-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-04-09-F-D-400-LL.pdf2.DW-04-09-F-D-400-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-04-09-F-D-400-LL
Številka dela DW-04-09-F-D-400-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61298 pcs Podatkovni list 1.DW-04-09-F-D-400-LL.pdf2.DW-04-09-F-D-400-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 0.400" (10.160mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.220" (5.588mm) Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 8 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole