DW-04-14-T-D-1195
pregled izdelka
Številka dela: DW-04-14-T-D-1195
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-04-14-T-D-1195.pdf2.DW-04-14-T-D-1195.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-04-14-T-D-1195
Številka dela DW-04-14-T-D-1195 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70193 pcs Podatkovni list 1.DW-04-14-T-D-1195.pdf2.DW-04-14-T-D-1195.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 8 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.195" (30.353mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.125" (3.175mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 8 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -