DW-05-14-G-S-550-002
pregled izdelka
Številka dela: DW-05-14-G-S-550-002
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-05-14-G-S-550-002.pdf2.DW-05-14-G-S-550-002.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-05-14-G-S-550-002
Številka dela DW-05-14-G-S-550-002 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87902 pcs Podatkovni list 1.DW-05-14-G-S-550-002.pdf2.DW-05-14-G-S-550-002.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 5 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.550" (13.970mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.770" (19.558mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 5 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)