DW-05-20-S-D-827
pregled izdelka
Številka dela: DW-05-20-S-D-827
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-05-20-S-D-827.pdf2.DW-05-20-S-D-827.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-05-20-S-D-827
Številka dela DW-05-20-S-D-827 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37942 pcs Podatkovni list 1.DW-05-20-S-D-827.pdf2.DW-05-20-S-D-827.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.827" (21.006mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.193" (4.902mm)
Dolžina - celoten Pin 1.130" (28.702mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 30.0µin (0.76µm)