DW-06-07-G-S-240
pregled izdelka
Številka dela: DW-06-07-G-S-240
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-06-07-G-S-240.pdf2.DW-06-07-G-S-240.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-06-07-G-S-240
Številka dela DW-06-07-G-S-240 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75284 pcs Podatkovni list 1.DW-06-07-G-S-240.pdf2.DW-06-07-G-S-240.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 0.240" (6.096mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.080" (2.032mm) Dolžina - celoten Pin 0.430" (10.922mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole