DW-06-08-L-S-239-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-06-08-L-S-239-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-06-08-L-S-239-LL.pdf2.DW-06-08-L-S-239-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-06-08-L-S-239-LL
Številka dela DW-06-08-L-S-239-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74063 pcs Podatkovni list 1.DW-06-08-L-S-239-LL.pdf2.DW-06-08-L-S-239-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 6 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.239" (6.071mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.181" (4.597mm)
Dolžina - celoten Pin 0.530" (13.462mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 6 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)