DW-06-13-F-D-905
pregled izdelka
Številka dela: DW-06-13-F-D-905
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-06-13-F-D-905.pdf2.DW-06-13-F-D-905.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-06-13-F-D-905
Številka dela DW-06-13-F-D-905 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65354 pcs Podatkovni list 1.DW-06-13-F-D-905.pdf2.DW-06-13-F-D-905.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.905" (22.987mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.215" (5.461mm)
Dolžina - celoten Pin 1.230" (31.242mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 12 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)