DW-06-14-G-D-1181
pregled izdelka
Številka dela: DW-06-14-G-D-1181
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-06-14-G-D-1181.pdf2.DW-06-14-G-D-1181.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-06-14-G-D-1181
Številka dela DW-06-14-G-D-1181 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55166 pcs Podatkovni list 1.DW-06-14-G-D-1181.pdf2.DW-06-14-G-D-1181.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.181" (29.997mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.139" (3.531mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 12 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)