DW-07-14-F-T-200
pregled izdelka
Številka dela: DW-07-14-F-T-200
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-07-14-F-T-200.pdf2.DW-07-14-F-T-200.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-07-14-F-T-200
Številka dela DW-07-14-F-T-200 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37705 pcs Podatkovni list 1.DW-07-14-F-T-200.pdf2.DW-07-14-F-T-200.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 3
Število pozicij 21 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.200" (5.080mm) Dolžina - objava (parjenje) 1.120" (28.448mm)
Dolžina - celoten Pin 1.430" (36.322mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 21 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 3.00µin (0.076µm)