DW-09-09-T-S-490-002
pregled izdelka
Številka dela: DW-09-09-T-S-490-002
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-09-09-T-S-490-002.pdf2.DW-09-09-T-S-490-002.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-09-09-T-S-490-002
Številka dela DW-09-09-T-S-490-002 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85726 pcs Podatkovni list 1.DW-09-09-T-S-490-002.pdf2.DW-09-09-T-S-490-002.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 9 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.490" (12.446mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.130" (3.302mm)
Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 9 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) -