DW-12-12-T-S-750-LL
pregled izdelka
Številka dela: DW-12-12-T-S-750-LL
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-12-12-T-S-750-LL.pdf2.DW-12-12-T-S-750-LL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-12-12-T-S-750-LL
Številka dela DW-12-12-T-S-750-LL Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83776 pcs Podatkovni list 1.DW-12-12-T-S-750-LL.pdf2.DW-12-12-T-S-750-LL.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 1
Število pozicij 12 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 0.750" (19.050mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.170" (4.318mm) Dolžina - celoten Pin 1.030" (26.162mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 12 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole