DW-13-09-L-D-296
pregled izdelka
Številka dela: DW-13-09-L-D-296
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-13-09-L-D-296.pdf2.DW-13-09-L-D-296.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-13-09-L-D-296
Številka dela DW-13-09-L-D-296 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39464 pcs Podatkovni list 1.DW-13-09-L-D-296.pdf2.DW-13-09-L-D-296.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 26 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.296" (7.518mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.324" (8.230mm)
Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 26 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)